יאסט---מרכז-הזמנות

חבילת נופש בית+טיסה
מרכז הזמנות ארצי
מלונות בקפריסין הטורקית
חתונה אזרחית בקפריסין
צימרים ובתי אבן כפריים
השכרת רכב ואופנועים
מבחר הוילות בקפריסין
וילות ובתים פרטיים
איה נאפה
פאפוס
לימסול
לרנקה
ניקוסיה
פרוטרס
פלטרס - הרי הטרודוס
אגרוס
מפרץ פיזורי
נופש פעיל
השכרת רכב
צלילה בקפריסין
ספארי וטיולי ג'יפים לקבוצות ומשפחות
אטרקציות בקפריסין
טיולי אופניים בקפריסין
אטרקציות לנוסעים בספינות קרוז לקפריסין
קפריסין לצעירים
מדריך למבקר בקפריסין
מידע תיירותי

אם ישאלו בחידון טריוויה היכן נמצא מקום בשם "הקדושה מהיער" (איה-נאפה ביוונית) ספק אם מישהו ידע את התשובה, אם ישאלו לעומת זאת במועדונים בברלין, אמסטרדם ולונדון מה זה איה-נאפה ספק אם מישהו לא ידע אותה. איה-נאפה זה מותג. השם איה-נאפה מתקשר כיום למועדונים כמו, להבדיל, לאס-וגאס להימורים. אין ספק שאיה-נאפה היא בירת סצנת הטכנו על כל גווניו. הדיג'ייז הכי נחשבים, המסיבות הכי שוות זאת איה-נאפה. אבל זה לא רק טכנו, ניתן למצוא כאן במועדונים רגיי, מוסיקה דרום אמריקאית, רטרו שנות ה-70 וה-80, פרט לברים ובתי קפה כל שעות היום, וכמובן מבחר עצום של מסעדות, מפאסט-פוד ועד מסעדות גורמה.

בין המועדונים המרכזיים נמנים: Ice Ku, מועדון ייחודי המעוצב כקרחון ענק, הכניסה נראית כמנהרת זמן והאווירה בפנים משכרת חושים, Faces, המועדון קרוב מאד לכיכר המרכזית ומארח די ג'ייז אורחים מכל העולם, Emporium, מועדון ענק, מארח מדי ערב כאלפיים איש והאווירה תמיד תוססת ו"מסיבתית" ועוד. 

והחופים. חול לבן, מים טורקיז. הידועים שבהם הם כמובן ניסי-ביץ' וחוף מקרוניסוס הסמוך, אך באיה-נאפה יש גם מפרצים מבודדים מרהיבים שנחשבים ל'אינסיידר-טיפ' בהם יוכלו למצוא אוהבי השקט שלווה אינסופית. להלן מספר חופים מומלצים במיוחד:
Agia Thekla- החוף נמצא כ- 6 - 7 ק"מ מערבית מהעיר, חוף נחמד האהוב במיוחד על המקומיים ומשפחות.
החוף קטן ובד"כ לא עמוס מדי. מומלץ מאד לנסות את צלילת השנורקלים בחוף זה - המראה מרהיב!!!
Sandy Beach- שוכן קרוב ל Nissy, חוף עם אווירה צעירה, במקום אפשרות לקפוץ באנג'י ומגוון פעילויות ספורט ימי. החוף מוגן מרוחות ופורס בפני הנופש היצע רחב של מסעדות, חנויות, ובתי קפה.
Konnos- חוף מרהיב ביופיו המרוחק כ-3 ק"מ מזרחה מהעיר, הליכה קצרה מהכביש הראשי אל החוף תחשוף בפניכם את המראה המרהיב של החוף המדהים הזה; מים צלולים, חולות זהובים והשאר לדמיון…
החוף פחות הומה אדם משאר החופים, אך שווה להגיע ולו רק בכדי להעיף מבט.
ayia1
גם חובבי הטבע ימצאו באיה-נאפה את מבוקשם, למשל שמורת הטבע 'כייפ-גרקו', אחת מן היפות באי, עם נקרות ומערות שנחצבו על-ידי מי הים אליהם ניתן להגיע רק בשחייה (שכרוכה בקפיצה מגובה של מעל עשרה מטר), פרט לכך תימצאו בשמורה מסלולי צעידה, מסלולי אופניים, מקומות לפיקניק ועוד. איה-נאפה מהווה נקודת מוצא לטיולים בסביבה כגון ל'כפרים-האדומים' למי שמעוניין להכיר את אורחות חיי הכפריים, המורדות המזרחיים של הרי הטרודוס, הבירה ניקוסיה לא מאד רחוקה, ולא נישכח את הספורט הימי, צלילות וטיולי ספינות ולאחרונה אף פמגוסטה - "עיר הרפאים" בצד התורכי.

באזור איה-נאפה / פרוטרס תימצאו קשת רחבה של אפשרויות לינה ומגורים העונים לכל דרישה וכיס, מבתי דירות ומלונות לבעלי תקציב נמוך אשר מעדיפים לבלות עת רוב הזמן בים ובמועדונים, דרך מלונות ברמה של 3 ו-4 כוכבים ועד בתי מלון מפוארים מהרמה הגבוהה ביותר.

ayia3

מרכז הזמנות ארצי: 03-7639995

קפריסין | חתונה אזרחית | וילות בקפריסין | קפריסין התורכית | איה נאפה | פאפוס | לימסול | לרנקה | ניקוסיה | מפת אתר

התמונות באדיבות לשכת התיירות הקפריסאית
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט